e-mail: predaj@centrumbiomasy.sk, phone: +421 917 914 489
Košík je prázdny...
0.00

Spôsoby platby

  1. Bezhotovostná platba
    1. Bankový prevod cez internet banking
    2. Bankový prevodný príkaz v pobočke Vašej banky
    3. Vklad na účet v pobočke Tatrabanky
    4. Platba poštovým peňažným poukazom
  2. Hotovosť

 

Bankový prevod cez internet banking

Toto je najpoužívanejší spôsob platby. Platbu uhrádzate bankovým prevodom cez internet banking podľa inštrukcií na predfaktúr/zálohovej faktúre. Na ďalší pracovný deň po pripísaní platby na náš účet, sa v našom systéme spáruje platba s Vašou objednávkou, dopravcovi a do skladu sa odošle výdajka na Vami objednaný tovar a v najbližšej možnej dobe sa k vám vyexpeduje, v závislosti od skladových zásob. 
 

Bankový prevodný príkaz v pobočke Vašej banky

Zaplatiť za tovar je možné prevodným príkazom priamo na pracovisku Vašej banky na naše číslo účtu: 2929858021/1100.
 

Vklad na účet v pobočke Tatrabanky

Tovar možno zaplatiť vkladom hotovosti na naše účet:  2929858021/1100 v hociktorej najbližšej pobočke Tatrabanky. Pre urýchlenie spracovania transakcie si v banke vyžiadajte bezplatné, okamžité zaúčtovanie vkladu.
 

Platba poštovým peňažným poukazom

Za tovar môžte zaplatiť na každej pošte na Slovensku. Táto platba je výhodná predovšetkým pre zákazníkov z obcí, kde sa nenachádza banka. Peniaze platíte na číslo účtu: 2929858021/1100. Pozor! Pri platbe na pošte trvá prevod financií o 1-2 dni dlhšie ako pri platbe v banke, preto pre urýchlenie spracovania Vašej objednávky, uprednostňujte platbu v banke.
 

Hotovosť

Platbu v hotovosti môžete využiť v prípade, že zvolíte osobný odber tovaru v Supermarkete CENTRUM BIOMASY alebo doručenie tovaru kuriérom, kedy hotovostnú platbu vykonáte až po fyzickom doručení zásielky do Vašich rúk.